KAMERA SİSTEMLERİ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam136
Toplam Ziyaret323285
PDKS-YÜZ OKUMA-PARMAK İZİ-ACCESS SİSTEMLERİ

Tak Çalıştır IP Kamera

 

 TAK ÇALIŞTIR,SESLİ IP KAMERA

PROFESYONEL KABLOSUZ  PAN/TILT KAMERA 

  Gece Görüşlü Kablosuz İç  Mekan IP Kamera, ethernet üzerinden bağlantı yapılarak gerek lokal gerekse uzaktan erişim ağ bağlantısına elverişi ile gece ve gündüz , kablolu veya kablosuz (Wi-Fi) olarak kullanabilinmektedir. 

         Ses ve Hoparlör dahili  kameradır. ·   

      Çift yönlü (2-way audio = kamera ile yönetici ekranını kullanan operator arasında) sesli iletişim kurulabilir. Kamerada hem microfon hem hoperlor bulunmaktadır.    ·   

      Çocuk bakıcısı vb konularda içine şüphe düşen aileler iş yerlerinden kameraya bağlanarak gece ve gündüz ortamı görebilir,   Iphone Telefondan izlenebilme olanağı. 

       Personel takibi veya gece mesailerinde iş akışı ve personel verimi için uzaktan takip kolaylaşır. ·     

    Kullanım olarak sürekli sağdan sola ve soldan sağa 270 derecelik dönüş hareketi yapabilir, veya kullanıcının talebiyle hareket edebilir, istenirse sürekli yukarıdan aşağı, aşağıdan yukarı 90 derecelik dönüş hareketi de yapabilir.  ·

         Kablo Modem, ADSL Modem vb sistemlere bağlanarak dışarıdan erişim, uzaktan izleme/kayıt mümkündür.

 
        Web sitesi üzerinden görüntü yayını yapılabilir, tek bir kod ile anlık görüntü (snapshot) alınabilir. 

·         Ürün beraberinde gelen Super Client yazılımı sayesinde tek ekranda 64 adede kadar tüm kameraları izleyebilirsiniz, kayıt edebilirsiniz. (Tüm DS-MIPC serisi aynı yazılımı kullanır)

 
         Kamera sınırı yoktur, ağ yapısının izin verdiği kadar kamera sisteme eklenebilir ve Super Client  yazılımından birbirlerinden bağımsız olarak veya aynı anda kaydedilebilir , izlenebilir.

 
        Activex desteği sayesinde Internet Explorer üzerinden her yerden erişilebilir, sesli görüntü izlenebilir ve sesli görüntü kaydı yapılabilir.

         Otomatik IP alma veya Sabit IP Ayar Seçeneği.

·         Hareket algılama özelliği desteğiyle , hareket halinde resim ve video çekerekPC den bağımsız tek başına FTP üzerine yükleme yapılabilir.

 
       Super Client yazılımı üzerinden hareket anında video kaydı ve resim çekme desteği vardır.

 
        Proje uygulamalarına müsaittir, resim çekmeli işlemler için arka planda komut gönderilebilir, html ve activex ile arka planda görüntü alınabilir. ·      

      Aynı anda çok kullanıcı bağlanabileceği için,Ev,işyeri-Otel vb yapılarda, web sitesi üzerinden canlı yayına uygundur

     Ayrıca ip kameradan bağımsız görüntüyü BNC çıkışı üzerinden de vermesi sebebiyle, özellikle iş yeri veya apartman girişlerinin görüntüleri ortak kanal tv yayınına dahil edilip tüm dairelerin TV lerinde kamera görüntüsünü izlemeleri mümkündür.

 
Cep  telefonlardan izlenebilir.

 
150 DOLAR + KDV

Win2000, WinXP, Vista, Windows 7  32&64 bit,  Mac OSMÜŞTERİ HİZMETLERİ

0216 377 02 24
0532 513 44 05

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.53912.5493
Euro2.82782.8392
Üyelik Girişi